
Блок живлення 700Вт Zalman MegaMax ZM700-TXII (ATX 2.31, 120мм, 80 PLUS) (код 113673)
2 559 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM700-TXII |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 4/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 22 A, +5 В - 22 A, +12 B - 52.5 A, -12 В - 0.5 A, +5 V SB - 3 А |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.61 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 559 ₴


