
ББЖ для роутера FrimeCom POE-432N Mini DC 25 W (код 157247)
1 299 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | 4*2200mAh |
| Артикул | POE-432N |
| Вага | 380 г |
| Вихідна напруга, В | USB: 5В/2.4А, DC: 12В/1.35A, 9B/1.8A, POE: 15В/1A або 24В/0.63А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Защита от | Перевантаження. Короткого замикання. Перезаряджання. Глибокого розряду |
| Колір | Чорний |
| Підходить для заряджання | Hоутерів. Модемів. Відеокамер. Фотоапаратів. CCTV. Телефонів. Планшетів. POS-терміналів. Моніторів |
| Розміри | 105 х 160 х 27 мм |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
