
Корпус Midi-Tower без БЖ Montech HS01 White (Radiator 360mm top) (код 151275)
4 279 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HS01 (W) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 11 |
| Особливості | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 480 x 240 x 480 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴
