
Монітор 21.5" ACER KA222 (IPS, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI) (код 156258)
3 549 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Інтерфейси | 1 x HDMI. 1 x VGA |
| Артикул | UM.WX2EE.302 |
| Вага (кг) | З підставкою: 2.7 кг. Без підставки: 2.3 кг |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -5/+15° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 493 x 379 x 191 мм. Без підставки: 493 x 288 x 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 549 ₴
