
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт CaseCom S-503 (код 148276)
2 869 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Основні | |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S-503-400 |
| Виробник | CaseCom |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 65 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 180 мм |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 338 х 356 х 102 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴
