
Жорсткий диск 3.5" 4TB Western Digital WD Purple (SATA 6Gb/s, 128MB, 5400rpm) (код 155195)
11 399 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD44PURZ |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай; Таїланд; Малайзія |
| Максимальна споживана потужність | 4.7 Вт |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Обсяг буфера | 128 МБ |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 147 x 101.6 x 26.1 мм, 0.57 кг |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴
