
Вентилятор корпусний 120 Х 120 Х 25мм Arctic F12 (1350rpm, 3-Pin) (код 142394)
249 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00201A |
| Вид | Вентилятори |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення і тип конектора | 3-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Призначення | Для корпусу та БЖ |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22,5 дБ |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 1350 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
