
Монітор 27" SAMSUNG 27FG532E Odyssey G5 (IPS, 1 мс, 2560x1440 (2K QHD) 200Hz, 2*HDMI/1*DP, HDR10, FreeSync Premium / Black
9 409 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Інтерфейси | 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 2 x HDMI. DisplayPort |
| Артикул | LS27FG532EIXUA |
| Вага (кг) | З підставкою: 3.9 кг. Без підставки: 3.5 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 613.2 x 463.1 x 217.4. Без підставки: 613.2 x 364.5 x 50.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Споживана потужність | Споживана потужність (макс.):48 Вт.Вживана потужність (тип.):21.0 Вт.Вживана потужність(DPMS): 0.50 Вт.Вживана потужність(у вимкненому стані): 0.30 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість дисплея | 240 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 409 ₴
