
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт 2E Credo V200B-400 (mATX/mini-ITX, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 250мм, чорний) (код 143002)
1 279 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V200B-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 250 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1 x 80 мм. Опціональне: Задня панель: 1 x 80 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 165 x 353 x 260 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴
