
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Infinity G205A (ATX, 2xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 1x120 мм ARGB, 2x120 мм) (код 134885)
2 209 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G205A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: На сьогоднішній день панель: 2x120 мм, сьогодні: 1x120 мм. Опціонально:передня панель:3шт, задня панель: 1шт, верхня панель: 2шт) |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 440 x 405 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | ARGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴
