
Блок безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA/900W, 6xC13 (BVX1600LI) (код 121925)
12 309 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7 |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BVX1600LI |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 190 x 140 x 390 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 6 х IEC |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Потужність | 1600 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна батарея. 2 х 12 В, 7 A*рік |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 8 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1.1 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 7 хв 8 сек. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 309 ₴
