
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar UNIFACE (2*120мм вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-ITX, Type C x 1, USB3.0 x 2, Audio
3 269 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UNIFACE |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Особливості | З бічним вікном. З вертикальним встановленням відеокарти. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:1x120мм.Задня:1x120мм.Опціональне:Лицьова:3x120/140мм.Верхня:3x120мм/2x140.Бічна:2x120мм.Задня:1x120/140мм. |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 x 493 x 475 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. CEB. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 269 ₴
