
Система рідинного охолодження 360 Montech LightFlow ARGB 360 Black (код 155454)
3 939 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIGHTFLOW ARGB 360 (B) |
| Вага | 2490 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний TDP | 360W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 397 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип | Системи водяного охолодження |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 28 |
| Частота обертів | 600 - 2000 RPM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 939 ₴
