
Корпус Midi-Tower без БЖ GameMax MT519-NP-2U3-CR (2 usb 3.0, 1usb2.0, card reader, HD audio) (код 151139)
1 419 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT519-NP-2U3-CR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 156 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особливості | З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 1x120 мм. Задня панель: 1x80 або 1x120 мм. Бічна панель: 2 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 415 х 200 х 416 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Кардридер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴
