
Блок безперебійного живлення LogicPower UL850 VA 2Pro 480Вт (лінійно-інтерактивний) (код 155474)
3 219 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UL850 VA 2Pro |
| Габарити | 305 x 90 x 165 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 — 295 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Потужність | 850 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219 ₴
