
Блок безперебійного живлення APC Back-UPS 1050VA/600W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE1050G2-GR) (код 148615)
10 229 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Імпульсний захист | 310 Дж |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BE1050G2-GR |
| Вихідна частота, Гц | 47-63 |
| Габарити | 36.5 x 13 x 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 300 В |
| Захист | Аварійне вимкнення. Від високовольтних імпульсів. Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки. Фільтрація перешкод |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Потужність | 1050 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна батарея |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 5 років |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв. 49 сек |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 7 хв 21 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 229 ₴
