
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar UNIFACE RGB White (4*120мм ARGB вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-ITX, скляне вікно)
4 219 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UNIFACE RGB White |
| Вага | 7.97 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Особливості | З бічним вікном. З вертикальним встановленням відеокарти. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Охолодження | Встановлено:Лицьова панель:3x120мм.Задня: 1x120мм. Опціонально: Лицьова панель: 3x120/140мм. Верхня: 3x120/2x140мм. Бічна: 2x120мм. Задня: 1x120/140мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 x 493 x 475 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, EATX, Mini-ITX, CEB |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 219 ₴
