
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec HUNTER 3 (E-ATX, 4x120 мм RGB, Radiator 360 мм front/top) (код 150966)
4 119 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GS-03B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 178 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 425 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 11 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: Спереду: 3x120 мм. Ззаду: 1x120 мм.Опцiональні: Спереду: 3x120/140 мм. Зверху: 3x120/140 мм.Ззаду:1x120/14 мм. Кришка БЖ:2x120 мм.Бокова панель: 2x120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 440 x 238 x 450 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 119 ₴
