
Блок безперебійного живлення APC Back-UPS 850VA/520W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE850G2-GR) (код 155140)
9 399 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Імпульсний захист | 310 Дж |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BE850G2-GR |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 130 x 120 x 365 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай. Філіппіни |
| Кількість розеток | 6 х Schuko (Батарейне резервне живлення). 2 х Schuko (Захист від сплесків напруги) |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Номінальна потужність | 520 Вт |
| Потужність | 850 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 16 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 2.3 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 9.8 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴
