
Корпус Mini-Tower без БЖ Cougar UNIFACE MINI White, 1*120mm вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-ITX, USB3.0 x 2,
2 369 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UNIFACE MINI White |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особливості | З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1 x 120 мм. Опціонально: Лицьова панель: 3 x 120 / 2 x 140 мм. Верхня панель: 2 x 120/140 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 422 x 390 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴
