
Монітор 23.8" ACER SA242 (IPS, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI) (код 154953)
3 649 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси | 1 x HDMI. 1 x VGA |
| Артикул | UM.QS2EE.109 |
| Вага (кг) | 2.7 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 538 x 402 x 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.275 x 0.275 мм |
| Споживана потужність | Енергоспоживання (в робочому режимі): 16 Вт. Енергоспоживання (в режимі очікування): 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴
