
Монітор 21.5" ACER EK220 (IPS, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI) (код 154876)
4 009 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Інтерфейси | 1 x HDMI. 1 x VGA |
| Артикул | UM.WE0EE.303 |
| Вага (кг) | З підставкою: 2,8. Без підставки: 2,4 кг |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -5 - +20 ° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 380 x 492 x 192 . Без підставки: 287 x 492 x 69 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Flicker-Free |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 009 ₴
