
Блок живлення 600Вт 2E GAMING Stable Power (ATX 3.1, 80+ Bronze, 120мм) (код 154736)
2 229 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-ST600BR-120 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 2.15 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229 ₴

