
Система рідинного охолодження 360 Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB (код 143047)
4 109 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MLW-D36M-A18PZ-R1 |
| Вага | 1980 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 4-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний TDP | 360W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 394 х 120 х 27.2 мм |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Тип | Системи водяного охолодження |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 650-1750 RPM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 109 ₴
