
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт 2E Credo Slim V90B-400 (mATX/ITX, 2xUSB3.0, 2x90мм, чорний) (код 154803)
1 529 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V90B-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 75 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено: Передня панель: 2x90 мм. |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 100 x 260 x 330 |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | micro-ATX ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴
