
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo Plus V350WG (mATX, 1xUSB3.0, 1хUSB2.0, 1x Type-C, 3*120мм, білий) (код 154802)
1 789 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V350WG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено:Верхня панель:2x 20.Задня панель:1x120.Опціонально:Верхня панель:2x120.Задня панель:1x120.Нижня панель:2x120 (без встановленого HDD) |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 185 x 380 x 335 |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴
