
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo Mesh V300W-MH (mATX, 2xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1x Type-C, 90мм, білий) (код 154743)
1 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V300W-MH |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 135 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1x90мм. Опціонально: Задня панель: 1x 80 мм. Верхня панель: 2x80 (90) мм. Нижня панель: 3x 90 або 2x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 165 x 350 x 278 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX, Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
