
Блок живлення 650Вт 2E GAMING Solid Power Pro (ATX 3.1, >85%, 80+ Bronze, 120мм) (код 154730)
2 459 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-SP650BRSMII-120 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 2.23 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459 ₴
