
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E GAMING Calleo GB700 (mATX, 4x120мм ARGB, VGA 320мм, LCS ready, Чорний) (код 130732)
2 329 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-GB700 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель: 3 х 120 мм.Задня панель: 1 х 120 мм.Опціональне:Лицьова панель: 3 х 120 мм або 2 х 140 мм.Верхня панель: 2 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 200 x 393 x 361 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴
