
Монітор 27" ASUS PA27JCV ProArt 5K (IPS, 5 mc, 5120x2880, HDMI/DP, USB-C, DCI-P3 99%, AdaptiveSync, Pivot, HDR500) (код 149870)
38 379 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 90LM0AL0-B01K70 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд, 10 bit |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 5120x2880 |
| Особливості | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки. Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покриття | Матове |
| Розмір пікселя | 0.116 мм |
| Споживана потужність | Потужність що споживається: 31.04 Вт. Режим енергозбереження: <0.5 Вт. Режим вимкнення: 0 Вт (жорстке перемикання). Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 500 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 379 ₴
