
Материнська плата Socket_AM5 Asus Prime A620AM-K (mATX, AMD A620A, 2x DDR5) (код 154307)
3 979 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCI Express x1 | 1 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x16 | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| USB | 2 х USB 2.0. 4 х USB 3.2 |
| Артикул | 90MB1GX0-M0EAY0 |
| Бездротовий інтерфейс | Без бездротового під'єднання |
| Вбудоване аудіо | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Відеовиходи | 1 х HDMI. DisplayPort |
| Гарантія | 36 місяців |
| Зовнішні роз'ясненнями об'єми | 1 x PS/2 комбо порт для клавіатури/миші. 4 x USB 3.2 Gen1. 2 x USB 2.0. 1 x DisplayPort. 1 x HDMI. 1 x LAN. 3 x аудіо роз'єми |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power. 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | RAID 0, 1, 5, 10 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів M. 2 (NGFF) | 1 шт |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA II | Немає |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA III | 4 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий інтерфейс | 1 х 1 Гбіт/сек |
| Охолодження | Пасивне |
| Підтримка пам'яті | 2 x DDR5 DIMM; Кількість каналів 2 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 9000 / 8000 / 7000 серії |
| Тип роз'єму | Socket AM5 |
| Формфактор | MicroATX |
| Фізичні розміри | 22,6x2,1 см |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A620A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 979 ₴
