
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Dominator Pro G2302W (ATX, 1xType-C, 4x120мм ARGB, білий) (код 152220)
3 639 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G2302W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особливості | З безгвинтовим кріпленням. З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження.З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм. Опціональне: Передня панель: 3x 120/2x 140.Задня: 1x 120 / 1x 140. Верхня: 3x 120/2x 140 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 485 x 230 x 456 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування вентиляторами. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴
