
Охолоджувач процесорний AMD Arctic Alpine 23 (Socket AM5 / AM4, 4-Pin PWM, 92x92x15мм, 100-2000rpm) (код 134748)
459 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACALP00035A |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin |
| Колір | Чорний з білим |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 75W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Рівень шуму | 22,5 дБ |
| Сокет | Socket AM2. Socket AM2+. Socket AM3. Socket AM3+. Socket AM4. Socket FM1. Socket FM2 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Частота обертів | 100 - 2000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴
