
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт 2E TeamX TMX04 (mATX, 2xUSB2.0, 1x80мм, VGA 220мм, чорний) (код 143946)
1 259 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-TMX04 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1 x 80 мм. Опціональне: Бічна панель: 1 x 120 мм. Задня панель: 1 x 80 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 170 x 355 x 275 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴
