
Корпус Mini-Tower без БЖ MSI MAG PANO M100R PZ White (код 152125)
6 309 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 306-7G24W21-809 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 10 |
| Особливості | З пиловим фільтром. З підсвіткою. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Охолодження | Попередньо встановлено:Бічна панель:3x120 мм.Задня:1x120мм.Опціонально:Бічна:3x120мм.Верхня:3x120мм/2x140мм.Задня панель:1x120 мм/1x140 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 440 x 235 x 405 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.2. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 309 ₴
