
Блок живлення 700Вт Chieftec Smart GPS-700A8 (ATX 2.3, 120мм) (код 57173)
2 819 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPS-700A8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/6 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 V - 22A/ +5V - 22A / +12V 1 - 54A / -12V - 0.3 A / +5VSB - 2.5 A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 819 ₴

