
ББЖ для роутера FrimeCom Ecoputer 18 (18 Вт, LiFePO4 батарея 2*6000mAh, USB: 5V/2А; DC: 9V/1A; DC: 12V/1A: POE) (код 154346)
1 369 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2*6000mAh |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | ECOPUTER 18 |
| Вага | 500 г |
| Вихідна напруга, В | USB: 5В/2А. DC: 9В/1A. DC: 12B/1A. POE: 24В/0.2A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Мікроконтролерне керування. Автостарт під час вмикання. Ручний вимикач живлення. Вихід постійного струму. Світлодіодний індикатор акумулятора |
| Защита от | Перевантаження. Короткого замикання. Перезаряджання. Глибокого розряду |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підходить для заряджання | Для роутера |
| Розміри | 160 х 105 х 36,5 мм |
| Тип акумуляторів | LiFePO |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴
