
Корпус Midi-Tower без БЖ Zalman N5 MF Black (ATX, 4x120 мм RGB fans, Acrylic Side Panel, 200 x 437 x 450 мм) (код 134278)
2 729 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N5MF |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 мм |
| Матеріал корпусу | Акрил. Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено:Лицьова панель:3x120мм.Задня:1х120мм.Опціонально:Лицьова:3х120мм.Верхня:2х120/2х140мм.Задня:1х120 мм.Нижня:2х120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 437х 200 х 450 мм |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 729 ₴
