
Жорсткий диск 3.5" 6TB Western Digital WD Red Pro (256MB, 7200rpm, SATA 6Gb/s) (код 143963)
12 409 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD6005FFBX |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Максимальна споживана потужність | 7.2 Вт |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Призначення | Для серверів |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 147 x 26.1 x 101.6 мм, 720 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 409 ₴
