
Монітор 31.5" ACER EK321 (VA, 1920x1080 100Hz, 5ms, HDMI/VGA) (код 154115)
8 789 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Інтерфейси | 1 x HDMI. 1 x TRS mini-jack (3.5 мм). 1 x VGA |
| Артикул | UM.JE1EE.H01 |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання нахилу: -5 ° ~ +15 ° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 720 x 520 x 230 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Споживана потужність | Споживана потужність в робочому режимі: 35 Вт. Споживана потужність в режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 789 ₴
