
Система рідинного охолодження 280 Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB White (код 147307)
3 759 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFRE00151A |
| Вага | 1760 г |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення і тип конектора | 3-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний TDP | 260W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 317 x 138 x 38 мм |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Тип | Системи водяного охолодження |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 200~1900 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759 ₴
