
Блок живлення 600Вт Xilence XP600R7 Redwing 120мм (код 85837)
1 969 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XP600R7 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1/2/3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 24 A +5 В - 24 A +12 V1 - 38 A -12 В - 0.5 A +5 VSB - 2.5 A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Розміри, вага | 85 x 150 x 140 мм |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴
