
Блок живлення 1050Вт Chieftec Polaris (ATX 2.3, 80 PLUS Gold, 140мм, fully modular) (код 123317)
7 649 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPS-1050FC |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Максимальні навантаження | +3.3V: 22 A, +5V: 22 A, 3.3V+5V: 120W, +12V1: 87.5 A, 12V: 0.3 A, +5Vsb: 3 A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 140 мм |
| Потужність | 1050 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 86 мм, 2.6 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 649 ₴



