
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER RZ400 V2 BK, TDP 230 Вт, висота 158 мм, Hydraulic bearing (код 143928)
1 379 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1080 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ400 V2 BK |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin PWM |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 230W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 130 х 80 х 155 мм |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Сокет | Socket 1150/ 1151/ 1152/ 1155/ 1156/ 115Х/ 1200/ 1700/ AM4/ AM5 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | L: 1800 ±10% об/хв. M: 500~2000 ±10% об/хв. H: 2200 ±10% об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴
