
Корпус Mini-Tower без БЖ Cougar Purity RGB (White) (ігровий корпус, 1* 120мм ARGB, mATX/mini-ITX, скляне вікно) (код 143100)
2 209 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Purity RGB (White) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особливості | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлене: Задня панель: 120 мм x1. Опціональне: Лицьова панель: 120 мм х2. Верхня панель: 120 мм х2 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 200 x 392 x 360 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴
