
Кронштейн Gembird MA-DA-04, для монітора та ноутбука 17-32" (код 153426)
3 419 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | MA-DA-04 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-32" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | +90° ~ -30° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Обертання. Похило-поворотні |
| Розміри | 117 х 300 х 800 мм |
| Сумісність (діагональ) | 17"-32" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 419 ₴
