
Охолоджувач процесорний універсальний Zalman CNPS9X Performa Plus ARGB WHITE (макс. TDP 220Вт) (код 152848)
1 419 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 710 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNPS9XPERFORMAPLUSARGBWH |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 3-pin |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 220W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 122 x 77 x 157 мм |
| Рівень шуму | 29,7 дБ |
| Сокет | LGA1851 / 1150 / 1151 / 1152 / 1155 / 1156 / 115X / 1200 / 1700 / AM4 / AM5 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 26 |
| Частота обертів | 600 - 2000 RPM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴
