
Корпус Midi-Tower з БЖ 400Вт 2E Credo V500B-400 (ATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, 1×120мм, чорний) (код 152212)
1 619 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V500B-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1x 120 (MOLEX) |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 185 х 330 х 413 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619 ₴
