
Сумка 17.0" RivaCase 8257 Black (код 152734)
1 679 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8257 Black |
| Вид | Сумка |
| Внутрішня висота під пристрій | 45 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 265 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | до 17" |
| Колір | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Відділення для аксесуарів. Знімний плечовий ремінь. Кишеня для телефона |
| Спосіб закриття | Змійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴
