
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Credo Plus V510W (ATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, 4x120мм RGB, білий) (код 152216)
1 699 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V510W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 180 х 410 х 330 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
